
Wholesale Women's Vintage Inlaid Zircon Love Ring 316L Stainless Steel Geometric Heart Style
Wholesale Women's Vintage Inlaid Zircon Love Ring 316L Stainless Steel Geometric Heart Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 4g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images






Wholesale Women's Vintage Inlaid Zircon Love Ring 316L Stainless Steel Geometric Heart Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 4g |























