
Wholesale Women's Vintage Stacking Gold Plated Stainless Steel Flat Cross Chain Necklace With Eye And Portrait Pendant
Wholesale Women's Vintage Stacking Gold Plated Stainless Steel Flat Cross Chain Necklace With Eye And Portrait Pendant
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images




Wholesale Women's Vintage Stacking Gold Plated Stainless Steel Flat Cross Chain Necklace With Eye And Portrait Pendant
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |





















