
Wholesale Women's Watch Alloy Rose Gold Mesh Belt Sun Pattern Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Belt,Steel Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 107g |
Original: $17.07
-65%$17.07
$5.97More Images








Wholesale Women's Watch Alloy Rose Gold Mesh Belt Sun Pattern Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Belt,Steel Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 107g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Hanging Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu Belt,Steel Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 107g |























