
Wholesale Women's Zinc Alloy Bracelet With Geometric And Drop Shape Patterns Set With Diamonds
Wholesale Women's Zinc Alloy Bracelet With Geometric And Drop Shape Patterns Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotions |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images








Wholesale Women's Zinc Alloy Bracelet With Geometric And Drop Shape Patterns Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotions |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotions |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |























