
Wholesale Women's Zinc Alloy Fashion French Enamel Animal Geometric Pattern Diamond Set Butterfly Earrings
Wholesale Women's Zinc Alloy Fashion French Enamel Animal Geometric Pattern Diamond Set Butterfly Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 20g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images





Wholesale Women's Zinc Alloy Fashion French Enamel Animal Geometric Pattern Diamond Set Butterfly Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 20g |























