
Wholesale Women's Zinc Alloy Multilayer Bracelet Retro Simple Style With Heart And Geometric Patterns Electroplated
Wholesale Women's Zinc Alloy Multilayer Bracelet Retro Simple Style With Heart And Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images













Wholesale Women's Zinc Alloy Multilayer Bracelet Retro Simple Style With Heart And Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























