
Wholesale Women's Zinc Alloy Star Geometric Metal Ring With Electroplating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 29g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images

















Wholesale Women's Zinc Alloy Star Geometric Metal Ring With Electroplating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 29g |























