
Wholesale Women's Zirconencrusted Copper Flower Ring Light Luxury Style
| Gender | Flower Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images











Wholesale Women's Zirconencrusted Copper Flower Ring Light Luxury Style
| Gender | Flower Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flower Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























