
Wholesale Wrist Watch Metal Leather Stainless Steel Clasp Round Dial Luminous Outdoor Sports Double Movement Fashion Style
Wholesale Wrist Watch Metal Leather Stainless Steel Clasp Round Dial Luminous Outdoor Sports Double Movement Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Original: $78.75
-65%$78.75
$27.56More Images





Wholesale Wrist Watch Metal Leather Stainless Steel Clasp Round Dial Luminous Outdoor Sports Double Movement Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |





















