
Wine Barrel Quartz Watch Alloy Oval Dial Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp For Female Students
Wine Barrel Quartz Watch Alloy Oval Dial Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp For Female Students
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images






Wine Barrel Quartz Watch Alloy Oval Dial Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp For Female Students
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |





















