
Women Handmade Natural Pearl Natural Stone Huangbei Crystal Stainless Steel Geometric Style Necklace With Electroplating
Women Handmade Natural Pearl Natural Stone Huangbei Crystal Stainless Steel Geometric Style Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone+Pearl+Yellow Shell+Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images
































Women Handmade Natural Pearl Natural Stone Huangbei Crystal Stainless Steel Geometric Style Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone+Pearl+Yellow Shell+Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone+Pearl+Yellow Shell+Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























