
Women Jewelry Tropical Fish Clown Fish Pendant Necklace Earrings Set Plastic Resin Alloy Handmade Snake Bone Chain Animals Zodiac Style
Women Jewelry Tropical Fish Clown Fish Pendant Necklace Earrings Set Plastic Resin Alloy Handmade Snake Bone Chain Animals Zodiac Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images





Women Jewelry Tropical Fish Clown Fish Pendant Necklace Earrings Set Plastic Resin Alloy Handmade Snake Bone Chain Animals Zodiac Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























