
Women Necklace Stainless Steel Titanium Steel Natural Pearl Beaded Handmade Geometric Heart Shape Pendant
Women Necklace Stainless Steel Titanium Steel Natural Pearl Beaded Handmade Geometric Heart Shape Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Retention Years | 1 Year |
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images















Women Necklace Stainless Steel Titanium Steel Natural Pearl Beaded Handmade Geometric Heart Shape Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Retention Years | 1 Year |
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Color Retention Years | 1 Year |
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 6g |























