
Women's 925 Silver And 18K Gold Electroplated Geometric Cshaped Twisted Matte Cross Earrings
Women's 925 Silver And 18K Gold Electroplated Geometric Cshaped Twisted Matte Cross Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images





Women's 925 Silver And 18K Gold Electroplated Geometric Cshaped Twisted Matte Cross Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























