
Women's Adjustable Natural Stone Ring Agate Gold Plated Geometric Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Metal Material | Gold Plated Plated Metal Gold Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $7.05
-65%$7.05
$2.47More Images















Women's Adjustable Natural Stone Ring Agate Gold Plated Geometric Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Metal Material | Gold Plated Plated Metal Gold Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Metal Material | Gold Plated Plated Metal Gold Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























