
Women's Alloy 925 Silver Electroplated Asymmetric Snowflake Flower Tassel Earrings Light Luxury High End Temperament
Women's Alloy 925 Silver Electroplated Asymmetric Snowflake Flower Tassel Earrings Light Luxury High End Temperament
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images





Women's Alloy 925 Silver Electroplated Asymmetric Snowflake Flower Tassel Earrings Light Luxury High End Temperament
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























