
Women's Alloy Alloy And Belt Inlaid With Crystal Zirconium Round Dial Fashion Watch
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Telescopic Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm*25.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Copper Belt Inlaid With Crystal Zirconium |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |
Original: $27.31
-65%$27.31
$9.56More Images



Women's Alloy Alloy And Belt Inlaid With Crystal Zirconium Round Dial Fashion Watch
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Telescopic Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm*25.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Copper Belt Inlaid With Crystal Zirconium |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Telescopic Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22.5Mm*25.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Copper Belt Inlaid With Crystal Zirconium |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 21g |























