
Women's Alloy And Imitation Leather Fashion Simple Round Dial Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
Women's Alloy And Imitation Leather Fashion Simple Round Dial Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Gt4691 |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images
























































Women's Alloy And Imitation Leather Fashion Simple Round Dial Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Gt4691 |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Gt4691 |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























