
Women's Alloy And Metal Strap Watch With Round Dial And Suction Iron Buckle Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Suction Iron Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images









Women's Alloy And Metal Strap Watch With Round Dial And Suction Iron Buckle Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Suction Iron Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Suction Iron Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |























