
Women's Alloy And Stainless Steel Round Hiphop Fashion Calendar Quartz Watch With Explosion Diamond
Women's Alloy And Stainless Steel Round Hiphop Fashion Calendar Quartz Watch With Explosion Diamond
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $5.09
-65%$5.09
$1.78More Images





Women's Alloy And Stainless Steel Round Hiphop Fashion Calendar Quartz Watch With Explosion Diamond
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















