
Women's Alloy Band Square Casual Fashionable Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Original: $21.05
-65%$21.05
$7.37More Images









Women's Alloy Band Square Casual Fashionable Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |























