
Women's Alloy Bracelet Watch With Heart Shape And Fashionable Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images






Women's Alloy Bracelet Watch With Heart Shape And Fashionable Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |























