🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial Spiral Crown Jewelry Buckle Mineral Reinforced Mirror Feminine And Super Fairy Style
Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial Spiral Crown Jewelry Buckle Mineral Reinforced Mirror Feminine And Super Fairy Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Super Fairy |
| Waterproof | Can |
| Weight | 40g |
Select Color
From $27.08
Original: $77.36
-65%Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial Spiral Crown Jewelry Buckle Mineral Reinforced Mirror Feminine And Super Fairy Style—
$77.36
$27.08More Images






Women's Alloy Bracelet Watch With Round Dial Spiral Crown Jewelry Buckle Mineral Reinforced Mirror Feminine And Super Fairy Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Super Fairy |
| Waterproof | Can |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Super Fairy |
| Waterproof | Can |
| Weight | 40g |























