🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Alloy Canvas Strap Round Dial Quartz Watch With Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror In Leisure Style
Women's Alloy Canvas Strap Round Dial Quartz Watch With Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror In Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
$1.65
Original: $4.72
-65%Women's Alloy Canvas Strap Round Dial Quartz Watch With Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror In Leisure Style—
$4.72
$1.65More Images





Women's Alloy Canvas Strap Round Dial Quartz Watch With Spiral Crown And Ordinary Glass Mirror In Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |























