
Women's Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Medieval Style Watches
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Country/Region Of Origin | Taiwan,China |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 36g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images














Women's Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Medieval Style Watches
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Country/Region Of Origin | Taiwan,China |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Country/Region Of Origin | Taiwan,China |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 36g |























