
Women's Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Watch And Bracelet Necklace Suit
Women's Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Watch And Bracelet Necklace Suit
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 56g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images
















Women's Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Watch And Bracelet Necklace Suit
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 56g |























