
Women's Alloy Casual Round Dial Diamondencrusted Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images





Women's Alloy Casual Round Dial Diamondencrusted Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |























