
Women's Alloy Casual Round Dial Magnet Buckle Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images












Women's Alloy Casual Round Dial Magnet Buckle Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |























