
Women's Alloy Casual Round Dial Watch With Spiral Crown And Titanium Metal Doublesided Button
Women's Alloy Casual Round Dial Watch With Spiral Crown And Titanium Metal Doublesided Button
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images




Women's Alloy Casual Round Dial Watch With Spiral Crown And Titanium Metal Doublesided Button
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























