
Women's Alloy Copper Geometric Oval Hoop Earrings Matte Brushed Electroplating Design
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images






Women's Alloy Copper Geometric Oval Hoop Earrings Matte Brushed Electroplating Design
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























