
Women's Alloy Flower Shape Quartz Watch With Fourleaf Clover Design And Pin Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 26g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images







Women's Alloy Flower Shape Quartz Watch With Fourleaf Clover Design And Pin Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 26g |























