
Women's Alloy Flowershaped Leisure Luxury Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images







Women's Alloy Flowershaped Leisure Luxury Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Imitation Ceramic | Student Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 46g |























