
Women's Alloy Geometric Flower Pendant Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 97g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images




Women's Alloy Geometric Flower Pendant Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 97g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 97g |























