
Women's Alloy Geometric Ring With Electroplating
| Cross Border Exclusive Supply | Amazon Explosive Creative Hot |
|---|---|
| Female Ring | Cross-Border Explosive Accessories |
| Material | Alloy |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images




Women's Alloy Geometric Ring With Electroplating
| Cross Border Exclusive Supply | Amazon Explosive Creative Hot |
|---|---|
| Female Ring | Cross-Border Explosive Accessories |
| Material | Alloy |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Exclusive Supply | Amazon Explosive Creative Hot |
|---|---|
| Female Ring | Cross-Border Explosive Accessories |
| Material | Alloy |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























