
Women's Alloy Glass Quartz Business Style Round Dial Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 35g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images







Women's Alloy Glass Quartz Business Style Round Dial Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 35g |























