
Women's Alloy Glass Quartz Fashion Round Bracelet Watch With Printed Logo
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Strap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images









Women's Alloy Glass Quartz Fashion Round Bracelet Watch With Printed Logo
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Strap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Strap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |























