
Women's Alloy Iron Strap Round Dial Casual Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
More Images







Women's Alloy Iron Strap Round Dial Casual Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |























