
Women's Alloy Leather Casual Round Waterproof Quartz Watch With Pin Buckle And Onion Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
Original: $15.84
-65%$15.84
$5.54More Images









Women's Alloy Leather Casual Round Waterproof Quartz Watch With Pin Buckle And Onion Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |























