
Women's Alloy Light Luxury Quartz Watch Necklace Earrings Ring Set With Pigeon Egg Case And Rectangle Dial
Women's Alloy Light Luxury Quartz Watch Necklace Earrings Ring Set With Pigeon Egg Case And Rectangle Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 19g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images










Women's Alloy Light Luxury Quartz Watch Necklace Earrings Ring Set With Pigeon Egg Case And Rectangle Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 19g |























