
Women's Alloy Long Collar With Flower Pattern Fashion Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 26g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images




Women's Alloy Long Collar With Flower Pattern Fashion Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 26g |























