
Women's Alloy Ochain Geometric Sunflower Metal Totem Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Women's Alloy Ochain Geometric Sunflower Metal Totem Electroplated Necklace Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























