
Women's Alloy Quartz Fashion Round Outdoor Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |
Original: $4.39
-65%$4.39
$1.54More Images







Women's Alloy Quartz Fashion Round Outdoor Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Quartz |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 36g |























