
Women's Alloy Quartz Square And Round Bracelet Watch With Diamondencrusted And Fashionable Style
Women's Alloy Quartz Square And Round Bracelet Watch With Diamondencrusted And Fashionable Style
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images








Women's Alloy Quartz Square And Round Bracelet Watch With Diamondencrusted And Fashionable Style
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 35g |























