
Women's Alloy Quartz Watch With Round Dial And Imitation Leather Strap Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 13g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





Women's Alloy Quartz Watch With Round Dial And Imitation Leather Strap Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 13g |























