
Women's Alloy Quartz Watch With Round Dial Retro Diamondencrusted Light Luxury Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 34g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images








Women's Alloy Quartz Watch With Round Dial Retro Diamondencrusted Light Luxury Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 34g |























