
Women's Alloy Quartz Watch With Snakehead Design Light Luxury Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images





Women's Alloy Quartz Watch With Snakehead Design Light Luxury Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























