
Women's Alloy Rectangular Fashionable Diamondencrusted Zircon Pullout Bracelet Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Original: $3.46
-65%$3.46
$1.21More Images









Women's Alloy Rectangular Fashionable Diamondencrusted Zircon Pullout Bracelet Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |























