
Women's Alloy Resin Jewelry Set With Square Shape And Geometric Style Snake Bone Chain Diamond Design
Women's Alloy Resin Jewelry Set With Square Shape And Geometric Style Snake Bone Chain Diamond Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 76g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images




Women's Alloy Resin Jewelry Set With Square Shape And Geometric Style Snake Bone Chain Diamond Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 76g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 76g |























