
Women's Alloy Snake Bone Chain Jewelry Set With Geometric Design And Diamond Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images





Women's Alloy Snake Bone Chain Jewelry Set With Geometric Design And Diamond Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |























