
Women's Alloy Square Diamondencrusted Oildropping Bracelet Watch Casual Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet Watch | Student Watch |
| Weight | 40g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images






Women's Alloy Square Diamondencrusted Oildropping Bracelet Watch Casual Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet Watch | Student Watch |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Bracelet Watch | Student Watch |
| Weight | 40g |























